Naturfotografene GLT

Bilder fra månedskonkurransen 2013

Her er alle bildene som kom på trykk i OA 2013 fra 1 til 6 plass

  • 1 plass Naturens julelys Hanne M Walbye
  • 1 plass kano tur på åsen Hanne M Walbye
  • 1 plass juli kveld Hanne M Walbye
  • 1 plass liljekonvall Leif Arne Evensen
  • 1 plass Høststemning i eventyrskogen Tore Engen
  • 1.plass Duggdråper Leif Arne Evensen
  • 1. plass Novemberskog Helene Magnus
  • 2 plass Nær dag og natt Tone Bøe
  • 2 plass Dream Dag Frode Holm
  • 2 plass Bessvatnet Tore Engen
  • 2 plass Frosset vanndråpe på gressstrå Gry E. Karlsen
  • 2 plass Høst stemning i fjellet Tone Bøe
  • 2 plass Natuerns egen julepynt Johnny Lybekk
  • 2 plass Naturens jul Tone Bøe
  • 2 plass på tur Dag Frode Holm
  • 3 plass ILD Hanne M.Walbye
  • 2. plass November dream Dag Frode Holm
  • 3 plass kveldstur i kajakk Nils Borch
  • 3 plass Høst på Dovre Dag Frode Holm
  • 3 plass blåstrupe Leif Arne Evensen
  • 3 plass Mogop Arne Hjelmtvedt
  • 3 plass På bakken Helene Magnus
  • 3.plass Abstrakt skog Hans Morten Haugsrud
  • 3.plass November skog Leif Arne Evensen
  • 4 plass Høst stemning..fra meg Hanne M Walbye
  • 4 plass Nær meg Hanne M Walbye
  • 4 plass på tur Tone Bøe
  • 4 plass Sammarskvæl på Toten Dag Frode Holm
  • 5 plass Diamant tak Elin Anita Lund
  • 5 plass Forglemmegei Elin Anita Lund
  • 5 plass Fuglefossen i juli Britt Torun Lundby
  • 5 plass Høst i Denali, Alaska Hans Morten Haugsrud
  • 5 plass Gaupe Elin Anita Lund
  • 5 plass julepyntet grein Britt Torun Lundby
  • 5 plass Linjer, nær bakken Tone Bøe
  • 5 plass på tur Helene Magnus
  • 5.plass Is Gry E Karlsen
  • 6 plass Blå Høst, Elin Anita Lund
  • 6 plass Edderkopp Johnny Lybekk
  • April april 3.plass Hanne M Walbye
  • 6.plass Slør Hanne Marie Walbye
  • 6 plass på telttur ved Trondhjemsfjorden Leif Arne Evensen
  • Det smelter-Britt Torun Lundby 5 plass
  • 6 plass jul på fjellet Leif Arne Evensen
  • Blåvei liz vinger 2 plass
  • Elg i snøvær 6.plass Tone Bøe
  • Fjorda by night 3 plass Tore Engen
  • Grønnstilk 5.plass Leif Arne Evensen
  • Haukugle i godvær 5.plass Arne Hjelmtvedt
  • Hettemåke 4.plass Dag Frode Holm
  • Fullmåne 3.plass Dag Frode Holm
  • 3 plass is smelting på Mjøsa Tore Engen
  • Lauhøgda Dag Frode Holm 2 plass
  • Love-Dag Frode Holm 1 plass
  • Mai 1.plass Hanne M Walbye
  • Skiblander 6.plass Johnny Lybekk
  • Røyebett 2.plass Arne hjelmtvedt
  • På tynn is-Leif Arne Evensen 2 plass
  • StutarhaugenLeif Arne Evensen 4 plass
  • Ved elva Britt T Lundby 6 plass
  • Takdrypp-Liv Melbye Wechsler 4 plass
  • Vinterdag langs vannet Hanne M Walbye 1 plass
  • Vinter i Jotunheimen Arne Hjelmtvedt 5 plass
  • Vinterlandskap Tone Bøe 3 plass
  • vårdrøm Elin Anita Lund 1.plass
  • Vår-Elin Anita Lund 6 plass