Naturfotografene GLT

Bilder fra månedskonkurransen 2019

  • 1 plass, Dag Frode Holm
  • 4 plass fjerlett blå Dag Frode Holm
  • 1 plass Helene Magnus
  • 5 plass Det er godt i mårrå sola Johnny Lybekk
  • 2 plass Leif Arne Evensen
  • 3 plass Blue dream Tom A Trogstad
  • 6 plass Gry E Lauvskog Haugsrud
  • 4 plass Helene Magnus
  • 3 plass Leif Arne Evensen
  • 2 plass Jeg er større en deg, Tom A Trogstad
  • 1 plass Dag Frode Holm
  • 6 plass Sol Hans Morten Haugsrud
  • Sol i Nyhussætervegen
  • 4 plass Dagens siste solståler, Dag Frode Holm
  • 2 plass Leif Arne Evensen
  • 3 plass En sol går ned, Britt Torun Lunby
  • 1 plass Aftenglød Tom Trogstad
  • 6 plass, Britt Torun Lundby
  • 5 plass,Myra i motlys, Jhonny Lybekk
  • 3 plass, Helene Magnus
  • Landskap i måneskinn
  • 2 plass, En kveld ved bålet, Dag Frode Holm
  • 4 plass, Landskap i måneskinn, Leif Arne Evensen
  • 4 plass , Hans Morten Haugsrud
  • 6 plass Helene Magnus
  • 2 plass Johnny Lybekk
  • 4 Plass Leif Arne Evensen
  • 3 plass, Tom Dalhøy
  • 4 plass, Leif Arne Evensen
  • 5 plass Helene Magnus
  • 3 plass Tom A Trogstad
  • 6 plass Britt Torun Lundby
  • Sopp
  • 6 plass Elin Anita Lund
  • 1 plass På skogens bunn, Dag Frode Holm
  • 3 plass Helene Magnus
  • Dugg
  • 3 plass Britt Torun Lundby
  • 1 plass On the edge, Dag Frode Holm
  • 2 plass Leif Arne Evensen
  • 1 plass Dag Frode Holm
  • 6 plass Øystein Ingvaldsen
  • 5 plass Gry E Haugsrud
  • 4 Plass, Hans Morten Haugsrud
  • Rådyr med kalv(er)
  • 2 plass panorerte rådyr Leif Arne Evensen
  • Solnedgang ved Gråbeinmyra
  • 5 plass Myra i motlys Johnny Lybekk
  • 4 plass Vinterlandskap Hans Morten Haugsrud
  • 3 plass solsnu desember Dag Frode Holm
  • 2 plass Mot Rondane Leif Arne Evensen
  • 6 plass Øystein Ingvaldsen
  • 1 plass,Vinterkveld, Tom A Trogstad
  • 5 plass Gry E Haugsrud
  • 4 Plass, Hans Morten Haugsrud
  • 5 plass Blåveis Johnny Lybekk
  • 2 plass panorerte rådyr Leif Arne Evensen
  • 3 plass Rådyr med kalv Tom Dalhøy
  • Blåveis
  • 3 plass solsnu desember Dag Frode Holm
  • 1 plass,Vinterkveld, Tom A Trogstad
  • 4 plass, Britt Torun Lundby
  • 2 plass Blomsterfluer Tom Dalhøy
  • 6 plass, Hans Morten Haugsrud
  • 3 plass, Marihøne, Gry E Haugsrud
  • 2 plass, Øyenstikker, Dag Frode Holm
  • 1 plass. Sjarmør i pels. Leif Arne Evensen
  • 6 plass Johnny Lybekk